JD-210A perdavimo densitometer


Žymos: lipdukas raleigh dviratis, romin šalmas riteriai, sėdynės padengti apklausa 2018, automobilių stovėjimo garažas vaikas, numark m6 crossfader, "samsung" a41 karvės atveju, seksualus mini šilko suknelė, sidabro omaras apkabos, šortai, sporto salė trumpas vyras.

€315.24
  • Yra sandėlyje
  • w446


JD-210A Perdavimo densitometer

( Transmisijos tipas "panchromatic" Densitometer )

Darbas su mikroprocesoriumi, stiprus patikimumą;

Pagal apibrėžimą tankio, didelio tikslumo;

KINTAMOSIOS srovės moduliavimo šviesos šaltinis, geras stabilumas;

Su automatiniu nulio reguliavimo prietaisą, paprasta naudoti;

Trijų spalvų šviesos, lengvo žiūrėjimo;

Naudoti metalinis korpusas, surinkimas, gera anti-trukdžių.

JD-210A / JD210

Transmisijos tipas "panchromatic" Densitometer

A, Santrauka

JD-210A tipo Transmisijos tipas "panchromatic" Tankio matuoklis yra originalaus modelio kompiuterio struktūra, dizainas padaryti daug pagerėjo, o matavimo rezultatus tikslesnius, stabilesnės, yra aukštos klasės densimeter produktus.

Transmisijos tipas juoda ir balta densitometer iš esmės yra optiniai matavimo priemonės, kuri yra glaudžiai susijusi su regėjimo funkciją žmogaus akis.Jei densitometer gali tinkamai atspindėti fiziologines savybes žmogaus akiai, ji gali gauti tikslius ir patikimus rezultatus.Priešingai, jei mes nukrypti nuo šios taisyklės, mes negalime gauti tikrą tankio vertė.Tiesą sakant, paprasčiausias pavyzdys gali būti jūsų pusėje ......Mes matome aplink kai kurių spalvų akliesiems, jos visos arba kai kurios spalvos nėra tikros spalvos jausmas, bet jausmas yra juoda ir balta ir normalių žmonių, visiškai nuosekliai.Tai yra tiesiog kaip normalus žmogus ir aklumas juodai-baltos televizijos, nėra vizualiniai skirtumai.Tačiau, jei spalvotas TELEVIZORIUS, daltonizmo yra akivaizdus skirtumas.Densitometer naudojama siekiant pakeisti žmogaus akimi stebėti, jautrumą plėvelės, todėl ji taip pat egzistuoja "panchromatic" ir "daltonizmas" Dvi kategorijas.

"Daltonizmas" kaip achromates tankio matuoklis, tik turi sugebėti atskirti juoda ir balta.Taigi, bandymas juoda ir balta tankis atsitiktinai pritvirtintas, jis taip pat gali padaryti.Tačiau dauguma iš mūsų kasdien dirbti pramoninių filmas yra saugiausios, tačiau rezultatai yra juodos ir baltos spalvos, densitometer testas gali tik "nusišneka" The!Importo AGFA Standartinis tankis lakštinė medžiaga yra kilęs iš mūsų dažniausiai naudojama blue chip.

"panchromatic" Tankio matuoklis tipas yra aukščiausios kokybės, atitinka normalaus žmogaus viziją, gali atskirti bet kokios spalvos, taip pat jautriai reaguoja į juoda ir balta arba mėlyna lustą, todėl rekomenduoja matuoti bet kokio, ritinėlių, galima gauti gerų rezultatų, naudojant panchromatic tankis.Reikia ne tik naudoti gamybos panchromatic tankio matuoklio tikslumas spektrofotometru, ir nano padengimo technologija yra savotiška optinė technologija yra palyginti sudėtinga, paprastai reikalauja, kad specialistų būtų baigtas, todėl nuo įprastų prasme, jei jūs neturite virš dviejų elementų gamybos modeliai yra mažai tikėtina, kad "panchromatic" Densitometer.Be to, siekiant susidoroti su naujų nacionalinių standartų, "panchromatic" Densitometer turi būti įrengta tikra prasme 5.00 Tankis lapas, bet taip pat griežtai pagal tarptautinę praktiką naudotis visomis metaliniu korpusu.Atsitiktinis įrengtas AGFA Lanpianji 5.00 Standartinis tankis filmas.Pramonė turi gerą reputaciją.

JD-210A tipo Transmisijos tipas "panchromatic" Tankio matuoklis, naudoti KINTAMOSIOS srovės moduliavimo šviesos šaltinis, sinchroninio aptikimo technologija, naudojant kompiuterio valdymo bei duomenų tvarkymo, labai pagerinti gebėjimą atsispirti šviesos, elektros ir temperatūros stabilumą.

JD-210A tipo Transmisijos tipas "panchromatic" Tankio matuoklis, griežtos kontrolės gamykloje, tiesiog paspauskite reset mygtuką, po pradžios, ji gali būti oficialiai išmatuotas.Atsitiktinis įrengtas AGFA Lanpianji 5.00 Standartinis tankis filmas vartotojo palyginti patikra.

JD-210A tipo Transmisijos tipas "panchromatic" Tankio matuoklis 5.00 perdavimo tankis 5.00 naudingumas modelis gali būti plačiai naudojamas neardomieji bandymai, spausdinimas, medicinos paslaugos, objektyvo ir kitų pramonės šakų, kaip priemone, analizė ir vertinimas.

JD-210A tipo Transmisijos tipas "panchromatic" Tankio matuoklis, gali išlaikyti, geros darbo būklės ilgą laiką, jei priemonė yra ne kaltės, bendrovė, pardavimo data, yra atsakinga už vienerių metų garantija.

Du, Pagrindiniai techniniai parametrai:

techninis parametras

JD-210A tipas

JD-210 tipas

Matavimo tankio diapazonas

D=0.00~5.00

D=0.00~4.00

Matavimo srityje

Su 2mm (šviesos skylės diametras)

Su 2mm (šviesos skylės diametras)

Skaityti stabilumo

+ 0.02

+ 0.02

Neapibrėžtumas

0.00~3.00 0.01

3.00~4.00 0.02

4.00~5.00 0.04

0.00~3.00 0.01

3.00~4.00 0.02

Atvaizdavimo forma

Trijų skaitmenų ekranas;

Mėginių ėmimo laikas

0.8 antra

elektros šaltinis

220V + 10 % 50~60Hz

Darbo Vartojimas

Mažiau nei 25W

darbo aplinka

temperatūra 0 C -40 C , santykinis drėgnumas Mažesnis arba lygus 85 %

Išoriniai matmenys

300mmx270mmx130mm

sunkiųjų suma

3.0 kg

Trys, Naudojimo būdas

1 Įjunkite maitinimą, atidarykite maitinimo jungiklį, "ekranas" - - -", Kad priemonė yra normalu, pakaitinti 5 Minučių bandymo.

2 nesant mėginio, paspauskite matavimo rankos, ekranas "E. 1" .Toliau laikydami nuspaudę matavimo rankos, o paspausdami dešinįjį "ZERO" Mygtuką, rodomas kaip "0" .Išleidimo matavimo rankos, priemonė buvo sudarę valstybės tankio matavimas.


  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: ELEKTROS
  • Tipas: Juoda tankio matuoklis
  • Veislių: Skaitmeninis
  • Apdorojimo pritaikymas savo reikmėms: no
  • Modelis: JD-210A


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai