SFP LC glasvezel modulis 1,25 G LC 20KM 1310/1550nm Vieno Pluošto SFP Optische siuntimo ir priėmimo Modulis suderinamas su Mikrotik Cisco


Žymos: cisco jungiklis, mikrotik poe, belaidžio mikrotik, ubnt, optinio pluošto jungiklis, mikrotik maršrutizatorius, ubiquiti poe, mikrotik jungiklis, sfp, klaviatūros wifi.

€63.39 €82.33
  • Yra sandėlyje
  • w10926


1.25 G LC 20 KM 1310/1490/1550nm Vieno Pluošto SFP Optische SFP Modulis siųstuvas-imtuvas suderinamas su Mikrotik Cisco Laat priedus een bericht per welke merk uw jungiklis yra compatibel.Mes sturen compatibel SFP moduliai als uw verzoek.su MIKROTIK su Cisco

Het bovenstaande yra de standaard produkto prijs, de temperatuur (0 ~ 70 graden Celsijaus), sla u industriële kwaliteit (-40 ~ 80 graden Celsijaus), er zijn andere biedt.

1. Duomenų perdavimo Sparta: 1.25 Gb/s

2. Perdavimo Afstand: 20 KM/40 KM/60 KM/80 KM/120 KM (Op 9/125 µm SMF Fiber Optic Patch Cord)

3. Banga Lengte: 1310nm/1490nm/1550nm

4. Skaidulų Tipas: Single Mode Enkele Vezel (SMF)

5. susitiko DDM/DOM: Interne apie gauta iš "externe" Kalibratie

6. Mažos galios dissipatie

7. ROHS lt Loodvrij

8. Hot-pluggable, Plug lt Žaisti

9. Prekės Ženklas-Dordogne, Hoge Kwaliteit,

Schakelaar om sąsaja

Perėjo backplane toepassingen

Maršrutizatorius/Server sąsaja

Andere optische transmissie systemen

Sfp media converter

Produkto Kenmerken

Ongekoelde Lazerinio Diodo susitiko MQW Structuur

InGaAs PIN-TIA Fotodiode Ontvanger

Bereiken 20 km Transmissie Afstand op 9/125 µm SMF

DUAL Vienos rūšies radijo stotele SFP Pėdsaką LC Optische Sąsaja

Suderinamas Susitiko SFP MSA lt SFF-8472

Digitale Diagnostische Controle Sąsaja

Bendrosios + 3.3 V Voeding

LVPECL Differentiële Ingangen lt Uitgangen

LVTTL Signaal Detectie Uitgang

Suderinamas Susitiko su tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (ITU-T G. 957

Suderinamas Susitiko RoHS lt Loodvrij

Metalen Behuizing voor Lagere EMI

Operationele Atveju Temperatuur:

Standaard: 0 tot + 70 °C

Breiden:-20 tot + 85 °C

Industriële:-40 tot + 85 °C Produktas Beschrijving

Absoliučioji Reitingai

P Een r Een m e t e r

S Ym b o l

M

T y p

M Een x

U Nit

S t o r Een g e T Em Pe r Een t u iš Naujo

T s t

- 4 0

-

+ 8 5

° C

O Pe Ra t Ik n g C Ase T e m p e Ra Tu iš Naujo

T C

VAN P 2

-

+ 7 0

° C

-

° C

-

° C

P o w e r Su Ppl y V Olis t Een g e

V CC

3 . 1

3 . 3

3 . 5

V

P o w e r Su Ppl y Cu Rr e n t

IK CC

-

-

30 0

MA

D Een t Een Ra t e

D R

0 . 0 5

1 . 2 5

1 . 3

G b p s AANBEVOLEN WERKOMGEVING Parametrų Symbool Min.Typische Max Vienetas Voedingsspanning V CK 3.135 3.3 3.465 V Voeding Stroom Icc 350 MA Operationele Atveju Temperatuur TI -40 25 85 ℃

Bedrijf Informatie

Verpakking & Verzending


  • Skaidulų Tipas: Singlemode vieno pluošto
  • Duomenų perdavimo sparta: 1,25 G
  • Prekės Pavadinimas: ANDDEAR
  • Produkto pavadinimas: 1.25 G LC 20KM Vieno Pluošto SFP Optinis SFP Modulis radijo stotelė
  • Suderinamumas: Suderinamą prietaisą kodas reikalauja pranešimą
  • LC 20km: 1310/1550nm
  • Bangos ilgis: 1310/1550nm
  • Modelio Numeris: ANDDEAR-L20C
  • Jungties Tipas: LC
  • Kilmės: KN(Kilmės)


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai